Co mogę dla Ciebie zrobić?

– grafika wszelkiego rodzaju (projekty do druku, banery reklamowe, strona internetowa, okładki, zakładki do książek, gadżety, filmy itp.),

– redakcja i korekta tekstów (od krótkich form po wielotomowe powieści),

– skład książek (do druku i ebooków),

– recenzje książek, rekomendacje i inne działania promocyjne w oparciu o social media.

Wszelkie pytania, propozycje reklamowe itp. proszę kierować na adres: dbforys@gmail.com.

Moje powieści znajdziecie we wszystkich popularnych księgarniach. Zawsze staram się je promować, najlepiej jak potrafię. Współpracuję z wieloma portalami, blogerami, wydawcami, vlogerami, instagramerami itp. Jeśli masz ochotę pomóc mi z reklamą, napisać recenzję lub zrobić razem coś kreatywnego – albo jeśli sam szukasz pomocy przy promocji swojej powieści – napisz do mnie.

Wszelkie materiały promocyjne, grafiki, banery, darmowe rozdziały, cytaty czy fragmenty moich powieści znajdziesz na grupie dla patronów i recenzentów na Facebooku. Wejdź, rozgość się i zostań na dłużej.

Zapraszam do kontaktu każdego. Z przyjemnością stworzę też coś szalonego z bibliotekami, księgarniami, dystrybutorami oraz wszelkimi portalami okołoksiążkowymi. 

<strong>Melissa Darwood</strong>

Melissa Darwood

autorka powieści (Nie)zdobyta


Bystre oko, dociekliwość, spostrzegawczość, responsywność, a przede wszystkim kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań językowych, dzięki którym książka zyskuje na jakości i stylu. Polecam z czystym sercem. Współpraca z Dorotą to sama przyjemność!

<strong>Meg Adams,</strong>

Meg Adams,

autorka powieści Architektura uczuć


Dzięki Dorocie praca nad książką to przyjemność. Jestem pełna podziwu, z jaką dokładnością i kreatywnością podchodzi do każdego tekstu, oraz z jaką łatwością potrafi wyłapać wszelkie językowe błędy i niuanse. Polecam serdecznie. Nie zawiedziecie się, a tekst z całą pewnością będzie dopracowany aż do ostatniego słowa.

<strong>Grażyna A. Adamska</strong>

Grażyna A. Adamska

autorka powieści Teksański klan


Dorota jest osobą bardzo szczegółową i drobiazgową. Dba przede wszystkim o to, aby tekst wychodzący spod jej ręki miał jak najlepszą jakość. Pilnuje, by nie pojawiły się w nim żadne absurdy, a dialog był łatwy i przyjemny w odbiorze. Dorotą jest redakcyjnym profesjonalistą, a współpraca z nią to czysta radość i pewność, że tekst zostanie w 100% dopieszczony.

Kontakt

Jeśli masz do mnie jakieś pytania, uwagi czy spostrzeżenia, chcesz podzielić się opinią lub po prostu porozmawiać – pisz koniecznie!

    Administratorem danych osobowych jest Dorota Bożena Foryś. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usługi. Strona korzysta także z cookies.