© 2018-2022 D. B. Foryś

Administratorem danych osobowych jest Dorota Bożena Foryś. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usługi. Strona korzysta także z cookies.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Załącznik
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

- grafika wszelkiego rodzaju (projekty do druku, banery reklamowe, strona internetowa, okładki, zakładki do książek, gadżety, filmy itp.),

 

- redakcja i korekta tekstów (od krótkich form po wielotomowe powieści),

 

- skład książek (do druku i ebooków),

 

- recenzje książek, rekomendacje i inne działania promocyjne w oparciu o social media.

 

Wszelkie pytania, propozycje reklamowe itp. proszę kierować na adres: dbforys@gmail.com lub przez formularz kontaktowy.

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Redakcja/korekta

Projekt okładki

Skład

Wszelkie materiały promocyjne, grafiki, banery, darmowe rozdziały, cytaty czy fragmenty moich powieści znajdziesz na grupie dla patronów i recenzentów na Facebooku. Wejdź, rozgość się i zostań na dłużej :)

 

Zapraszam do kontaktu każdego. Z przyjemnością stworzę też coś szalonego z bibliotekami, księgarniami, dystrybutorami oraz wszelkimi portalami okołoksiążkowymi. 

Moje powieści znajdziecie we wszystkich popularnych księgarniach. Zawsze staram się je promować, najlepiej jak potrafię. Współpracuję z wieloma portalami, blogerami, wydawcami, vlogerami, instagramerami itp. Jeśli masz ochotę pomóc mi z reklamą, napisać recenzję lub zrobić razem coś kreatywnego - albo jeśli sam szukasz pomocy przy promocji swojej powieści - napisz do mnie.

Dorota jest osobą bardzo szczegółową i drobiazgową. Dba przede wszystkim o to, aby tekst wychodzący spod jej ręki miał jak najlepszą jakość. Pilnuje, by nie pojawiły się w nim żadne absurdy, a dialog był łatwy i przyjemny w odbiorze. Dorotą jest redakcyjnym profesjonalistą, a współpraca z nią to czysta radość i pewność, że tekst zostanie w 100% dopieszczony.

 

Grażyna A. Adamska

autorka powieści Teksański klan

Dzięki Dorocie praca nad książką to przyjemność. Jestem pełna podziwu, z jaką dokładnością i kreatywnością podchodzi do każdego tekstu, oraz z jaką łatwością potrafi wyłapać wszelkie językowe błędy i niuanse. Polecam serdecznie. Nie zawiedziecie się, a tekst z całą pewnością będzie dopracowany aż do ostatniego słowa.

 

Meg Adams,

autorka powieści Architektura uczuć

Bystre oko, dociekliwość, spostrzegawczość, responsywność, a przede wszystkim kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań językowych, dzięki którym książka zyskuje na jakości i stylu. Polecam z czystym sercem. Współpraca z Dorotą to sama przyjemność!

 

Melissa Darwood,

autorka powieści (Nie)zdobyta

PRZYKŁADOWE POWIEŚCI, NAD KTÓRYMI PRACOWAŁAM

KILKA SŁÓW O MOJEJ PRACY ZDANIEM INNYCH