CENNIK

© 2018-2021 D. B. Foryś

CO JESZCZE MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

 

Sukces Twojej powieści to mój sukces. Duma mnie rozpiera, gdy widzę, jak teksty, nad którymi pracowałam, zyskują rozgłos i uznanie. W ramach redakcji i korekty przygotowuję również recenzję, publikuję informacje o książce na swoich social mediach, aby pomóc Ci w dotarciu do czytelników.

Taki mały bonus ode mnie dla Ciebie.

 

A jeśli jesteś ciekawską bestią, zajrzyj na mojego bloga i zobacz, co dla Ciebie

przygotowałam w sekcji "Redaktor płakał, gdy edytował".

Administratorem danych osobowych jest Dorota Bożena Foryś. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usługi. Strona korzysta także z cookies.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Załącznik
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Z chęcią wykonam dla Ciebie bezpłatną próbkę tekstu (maksymalnie 6000 znaków ze spacjami, o ile całość przekracza objętość arkusza wydawniczego). Sprawdzisz, jak pracuję, na co zwracam uwagę, w jaki sposób mogę Ci pomóc.

 
Do każdego tekstu podchodzę indywidualnie. Jeśli interesuje Cię wycena i określenie, czy Twoja praca wymaga redakcji czy korekty (albo obu), podeślij całość w formacie doc. Nie rozpowszechniam ich, nieważne, czy zdecydujemy się na współpracę czy nie.
 
Zastrzegam sobie prawo do odmowy pracy nad tekstem, jeśli uznam, że został napisany ze skrajnym nieposzanowaniem języka polskiego (owszem, mogę spróbować, ale obawiam się, że się nie wypłacisz :), a także jeśli zawiera treści szczególnie krzywdzące dla społeczeństwa, radykalnie wulgarne, obraźliwe itp.
 
Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.
Odezwij się.

Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Mają charakter wyłącznie informacyjny.

Ceny są ustalane indywidualnie. Zależą głównie od długości, stopnia skomplikowania i rodzaju tekstu, a także zakresu poprawek i innych czynników.
*Arkusz wydawniczy – 40 000 znaków ze spacjami.

Dorota jest osobą bardzo szczegółową i drobiazgową. Dba przede wszystkim o to, aby tekst wychodzący spod jej ręki miał jak najlepszą jakość. Pilnuje, by nie pojawiły się w nim żadne absurdy, a dialog był łatwy i przyjemny w odbiorze. Dorotą jest redakcyjnym profesjonalistą, a współpraca z nią to czysta radość i pewność, że tekst zostanie w 100% dopieszczony.

 

Grażyna A. Adamska

autorka powieści Teksański klan

Dzięki Dorocie praca nad książką to przyjemność. Jestem pełna podziwu, z jaką dokładnością i kreatywnością podchodzi do każdego tekstu, oraz z jaką łatwością potrafi wyłapać wszelkie językowe błędy i niuanse. Polecam serdecznie. Nie zawiedziecie się, a tekst z całą pewnością będzie dopracowany aż do ostatniego słowa.

 

Meg Adams,

autorka powieści Architektura uczuć

Bystre oko, dociekliwość, spostrzegawczość, responsywność, a przede wszystkim kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań językowych, dzięki którym książka zyskuje na jakości i stylu. Polecam z czystym sercem. Współpraca z Dorotą to sama przyjemność!

 

Melissa Darwood,

autorka powieści (Nie)zdobyta

PRZYKŁADOWE TEKSTY, NAD KTÓRYMI PRACOWAŁAM

WAŻNE. Ani jako redaktor, ani korektor, nie napiszę za Ciebie tekstu od nowa. Mogę natomiast wskazać, co należy poprawić, gdzie coś dopisać, a gdzie usunąć, oraz pomóc go dopracować. Postaram się zrobić wszystko, co w mojej mocy, by efekt nas zadowolił.

 

Nigdy też nie zajmuję się jednocześnie redakcją i korektą tego samego tekstu. Widuję treści, które zostały doszlifowane przez jedną osobę, jednak nie uważam tego za dobrą praktykę. Korekta powinna wyeliminować wszelkie niedociągnięcia pozostałe po redakcji, a siłą rzeczy ciężko jest wyłapać coś, co już raz nam umknęło.

 

Nie istnieje także coś takiego jak tekst idealny. Zawsze zostanie coś, co jeszcze można poprawić, bo ile osób, tyle opinii. Nie obiecam, że doprowadzę tekst do perfekcji. Obiecam za to, że zrobię wszystko, aby niewiele mu brakowało do doskonałości.

 

UPRZEDZAM! Czepialska ze mnie bestia. Będę się znęcać nad Tobą i Twoim tekstem do bólu. Jeśli szukasz kogoś, kto Cię pogłaszcze po główce i powie, że Twoja praca jest tak genialna, że nie wymaga poprawy – nie pisz do mnie :)

 

 

KILKA SŁÓW O MOJEJ PRACY ZDANIEM INNYCH

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?