AUDIOBOOK

 

Czas trwania: 6 godzin 49 minut

Wydawnictwo: SAGA Egmont

Czyta: Magdalena Zając-Zawadzka

© 2018-2022 D. B. Foryś

Bohaterowie

Hela – ułożona, twardo stąpająca po ziemi programistka.

 

Kuba – strażak, ryzykant i przystojny podrywacz w jednym.

 

Rano obudziłam się w koszmarnym stanie. Okazało się, że gorące pocałunki na wietrze i slow motion w deszczu może i wyglądają pięknie na filmach, ale w rzeczywistości dostarczają jedynie kataru, kaszlu oraz okrutnego bólu głowy. Oczywiście nie żałowałam ani sekundy. Jeśli ceną za to było paskudne przeziębienie, i tak kupuję!

Data wydania: 21 października 2020

Liczba stron: 217

ISBN druk: 9788381783958

Wydawnictwo: NieZwykłe

Język: polski

Kategorie: komedia, romans, erotyka, obyczaj

 

Miłość może być złudzeniem, ale czy złudzenie może być miłością?

 

Hela ma problemy ze zdrowiem i trafia do szpitala. Tam poznaje Kubę – przystojnego podrywacza. Para od pierwszego wejrzenia nie pała do siebie sympatią. Bohaterowie są zmuszeni dzielić jedną salę, co nie podoba się Heli, która uważa mężczyznę za zadufanego w sobie bubka.

 

Kobieta codziennie przygląda się temu, jak jej współlokator flirtuje z co rusz to inną dziewczyną. Jest niemiła dla Kuby, nie pochwala takiego zachowania. Jednak mimo jego usposobienia coś ją do niego ciągnie. Facet jest atrakcyjny, ma poczucie humoru, a kiedy nie stroi sobie żartów, da się z nim normalnie porozmawiać.

 

Kuba raz próbuje podrywać Helę, raz doprowadza ją do szału, innym razem wzbudza w niej irytację, by zaraz znów przejść do flirtu. Kobieta jest sfrustrowana. Wreszcie nie wytrzymuje i oznajmia mężczyźnie, że cokolwiek zrobi, ona nie zwróci na niego uwagi.

 

Kuba przyjmuje wyzwanie.

 

Miłosny blef  to pierwsza część dylogii "Miłosna Gra".

Miłosny blef