Cześć!

Właśnie trafiłeś do mojego autorskiego sklepu internetowego. Znajdziesz tu powieści z dedykacją i autografem, przeróżne gadżety do książek, tajemnicze pudełka-niespodzianki czy ręcznie robione kolekcjonerskie świece zapachowe. 

PRZEDSPRZEDAŻE

Czasem znajdziesz u mnie możliwość zamówienia książek w przedsprzedaży . Oznacza to, że kupujesz powieść, która jeszcze fizycznie nie istnieje (przechodzi ostatnie poprawki lub jest już drukowana). Wysyłka takiego produktu nastąpi w okolicach podanej premiery, a więc nie otrzymasz go od ręki.

PUDEŁKA-NIESPODZIANKI

Co tam znajdziesz? Staram się, aby zawarte w nich produkty były możliwie wysokiej jakości. Często są to rzeczy kolekcjonerskie, ręcznie wykonane lub projektowane przeze mnie i zamawiane w małej ilości, na specjalne zamówienie. Są to też zazwyczaj produkty dostępne tylko tutaj (nie znajdziesz ich w marketach ani na co drugiej stronie wysyłkowej). Zawsze dbam również o aspekt estetyczny i wizualny – każdą paczkę pakuję sama, z wyczuciem, dlatego idealnie nadają się na prezenty dla kogoś bliskiego.

KOLEKCJONERSKIE ŚWIECE ZAPACHOWE

Jak większość rzeczy tutaj, projektuję i wykonuję je własnoręcznie, używając przy tym wysokiej jakości produktów: ekologicznego wosku sojowego lub rzepakowego, barwionego szkła z polskich hut, bawełnianych knotów oraz aromatycznych esencji zapachowych. Są to głównie świece stricte kolekcjonerskie, tworzone do powieści lub na specjalne okazje. Co najważniejsze – nie jest to żadna masowa produkcja, a wyjątkowe produkty dla wyjątkowych osób, czyli właśnie dla Ciebie. Na dodatek, jeśli szukasz czegoś maksymalnie oryginalnego, sprawdź moją ofertę świec personalizowanych.

Mam nadzieję, że wybierzesz dla siebie coś fajnego. W razie pytań czy wątpliwości zapraszam do zakładki “kontakt”.

Znajdziesz mnie też na:

dbforys.pl

dbforys.blogspot.com

facebook.com/dbforys

instagram.com/dbforys